czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wybory samorządowe 2018

KW Prawo i Sprawiedliwość

Kandydat na burmistrza Czechowic-Dziedzic

Wojciech Leśny

Kandydat na burmistrza

Wojciech
Leśny

KW Prawo i Sprawiedliwość

Kandydaci do rady miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach

Okręg nr 1

Osiedle "Barbara", Osiedle "Renardowice", Osiedle "Północ" i Osiedle "Dziedzice"

Justyna Rzepecka

Pozycja nr 1

Justyna
Rzepecka

KW Prawo i Sprawiedliwość

Grzegorz Babij

Pozycja nr 2

Grzegorz
Babij

KW Prawo i Sprawiedliwość

Jerzy Przygoda

Pozycja nr 3

Jerzy
Przygoda

KW Prawo i Sprawiedliwość

Halina Bilik

Pozycja nr 4

Halina
Bilik

KW Prawo i Sprawiedliwość

Szymon Pasierbek

Pozycja nr 5

Szymon
Pasierbek

KW Prawo i Sprawiedliwość

Pozycja nr 6

Małgorzata
Małczęć

KW Prawo i Sprawiedliwość

Kamil Dudek

Pozycja nr 7

Kamil
Dudek

KW Prawo i Sprawiedliwość

Robert Gwizdoń

Pozycja nr 8

Robert
Gwizdoń

KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 2

Osiedle "Centrum", Osiedle "Lesisko", Osiedle "Tomaszówka" i Osiedle "Południe"

Wojciech Piotr Leśny

Pozycja nr 1

Wojciech Piotr
Leśny

KW Prawo i Sprawiedliwość

Pozycja nr 2

Marek
Pasierbek

KW Prawo i Sprawiedliwość

Marek Pieniążek

Pozycja nr 3

Marek
Pieniążek

KW Prawo i Sprawiedliwość

Pozycja nr 4

Paulina
Piekutowska

KW Prawo i Sprawiedliwość

Artur Pająk

Pozycja nr 5

Artur
Pająk

KW Prawo i Sprawiedliwość

Ewelina Ściga

Pozycja nr 6

Ewelina
Ściga

KW Prawo i Sprawiedliwość

Pozycja nr 7

Jakub
Cholewa

KW Prawo i Sprawiedliwość

Paulina Paraluk

Pozycja nr 8

Paulina
Paraluk

KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 3

Osiedle "Czechowice Górne", Sołectwo Ligota, Sołectwo Zabrzeg i Sołectwo Bronów

Mariusz Sekta

Pozycja nr 1

Mariusz
Sekta

KW Prawo i Sprawiedliwość

Pozycja nr 2

Paweł
Adamski

KW Prawo i Sprawiedliwość

Damian Dudek

Pozycja nr 3

Damian
Dudek

KW Prawo i Sprawiedliwość

Barbara Raszka

Pozycja nr 4

Barbara
Raszka

KW Prawo i Sprawiedliwość

Rafał Danel

Pozycja nr 5

Rafał
Danel

KW Prawo i Sprawiedliwość

Marta Wojaczek-Makuła

Pozycja nr 6

Marta
Wojaczek-Makuła

KW Prawo i Sprawiedliwość

Pozycja nr 7

Mateusz
Kozik

KW Prawo i Sprawiedliwość

Pozycja nr 8

Sara
Babij

KW Prawo i Sprawiedliwość

Kandydaci do rady powiatu bielskiego

Okręg nr 2

Barbara Adamska

Pozycja nr 1

Barbara
Adamska

KW Prawo i Sprawiedliwość

Artur Rzepecki

Pozycja nr 2

Artur
Rzepecki

KW Prawo i Sprawiedliwość

Krzysztof Zuber

Pozycja nr 3

Krzysztof
Zuber

KW Prawo i Sprawiedliwość

Anna Sztender

Pozycja nr 4

Anna
Sztender

KW Prawo i Sprawiedliwość

Kamila Tittor

Pozycja nr 5

Kamila
Tittor

KW Prawo i Sprawiedliwość

Alojzy Danel

Pozycja nr 6

Alojzy
Danel

KW Prawo i Sprawiedliwość

Jan Holisz

Pozycja nr 7

Jan
Holisz

KW Prawo i Sprawiedliwość

Michał Piechowicz

Pozycja nr 8

Michał
Piechowicz

KW Prawo i Sprawiedliwość

Krystyna Gwizdoń

Pozycja nr 9

Krystyna
Gwizdoń

KW Prawo i Sprawiedliwość

Stanisław Pisarek

Pozycja nr 10

Stanisław
Pisarek

KW Prawo i Sprawiedliwość

Kandydaci do sejmiku województwa śląskiego

Zygmunt Mizera

Pozycja nr 6

Zygmunt
Mizera

KW Prawo i Sprawiedliwość