czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wybory samorządowe 2018

Stanisław Pisarek

KW Prawo i Sprawiedliwość
Stanisław Pisarek

Kandydat do rady powiatu bielskiego

Okręg nr 2
Lista nr 10
Pozycja nr 10
51 lat, wykształcenie wyższe, żonaty, troje dzieci, dwoje dorosłych, najmłodsza córka ucząca się w liceum. Od urodzenia jestem mieszkańcem gminy Czechowice-Dziedzice, mieszkam w Zabrzegu. Jestem inżynierem i moja praca zawodowa związana jest z przemysłem, którą zaczynałem od stanowisk fizycznych i poprzez różne szczeble dotarłem do stanowisk kierowniczych, obecnie jestem kierownikiem zakładu produkcyjnego.
Będąc radnym powiatu bielskiego będę się starał, aby mieszkańcom naszej gminy żyło się lepiej. Można to sprawić między innymi poprzez wywalczenie dla naszej gminy środków na potrzebne inwestycje. Jakie to są potrzeby? To społeczeństwo, to ludzie wiedzą najlepiej co im jest potrzebne i z jakimi problemami się borykają. Dlatego zgodnie z moim hasłem: "Od Ludzi dla Ludzi, czyli słuchać-analizować-działać", będę słuchał co proponują mieszkańcy, analizował co jest najbardziej potrzebne i działał aby zrealizować społeczne propozycje.
Chcę zostać radnym powiatu bielskiego, gdyż mam dość niemocy dotyczącej inwestycji dla naszej gminy ze strony powiatu. Dlatego drogi wyborco proszę o twój głos na moją osobę. Łatwo mnie znajdziesz - 10 (ostatnie) miejsce na liście nr 10 - KW Prawo i Sprawiedliwość.