czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wybory samorządowe 2018

Ewa Domagała

KWW - Bezpartyjni - Rodzina Prawo Wspólnota
Ewa Domagała

Kandydat do rady miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach

Okręg nr 2
Lista nr 20
Pozycja nr 9
Ewa Domagała
58 lat, mężatka, mąż Jacek, córka Małgosia

Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach na Wydziale Zarządzania w specjalności Finanse i Rachunkowość z elementami bankowości. Czynna zawodowo, pracuje jako księgowa. Prowadzi działalność opiekuńczo-wychowawczą, współpracuje z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Bielsku- Białej. Współpracuje z czechowickim chórem „Bobolanie” oraz Teatrem Muzycznym Movimento w Czechowicach-Dziedzicach.

Ceni sobie uczciwość i otwartość, jest osobą odpowiedzialną i rzetelną. Atutem jest umiejętność słuchania innych i utożsamianie się z ich problemami, aby znaleźć optymalny sposób na ich rozwiązanie.

Kandyduje do Rady Miejskiej po to aby zrobić coś dobrego dla innych ludzi, bo wierzy w ludzi i dobro, które tkwi w każdym człowieku. Chciałaby wspierać rodziny wielodzietne oraz matki samotnie wychowujące swoje dzieci, czynnie działać na rzecz poprawy bytu ubogich rodzin na terenie miasta, między innymi poprzez współpracę z wolontariatem. Chce aktywnie wspierać usamodzielnianie wychowanków rodzin zastępczych, domów dziecka i instytucjonalnych form pomocy. Ponadto chciałaby wspierać działania zmierzające do promowania kultury i tradycji naszego miasta.