czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wybory samorządowe 2018

Ewa Szary

KWW - Bezpartyjni - Rodzina Prawo Wspólnota
Ewa Szary

Kandydat do rady miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach

Okręg nr 1
Lista nr 20
Pozycja nr 3
Ewa Szary
lat 60, mężatka, dwoje dzieci

Jestem z wykształcenia fizykiem, absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończyłam studia podyplomowe z informatyki i ekonomii na Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz liczne szkolenia poszerzające zakres mojej wiedzy i umiejętności.

Nadal jestem aktywna zawodowo, kreatywna, pełna inicjatywy, chętnie podejmę się realizacji nowych zadań w Radzie Miejskiej.
Aktualnie pracuję jako nauczyciel w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach, ZS Silesia oraz w Szkole Podstawowej nr 8.

Chciałabym podejmować działania na rzecz poprawy sytuacji w oświacie a w szczególności ukierunkować swoją aktywność na modernizację bazy dydaktycznej poszczególnych szkół i placówek oświatowych naszego miasta i gminy.
Swoją wiedzę, doświadczenie oraz umiejętności chcę wykorzystać w pracy dla dobra lokalnej społeczności. Wspieram wszelkie inicjatywy i działania związane z tworzeniem miejsc pracy dla absolwentów naszych szkół, ponieważ przyszłość naszego miasta upatruję w młodych ludziach, których sami wykształcimy i przygotujemy do realnych warunków życia we współczesnym świecie.