czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wybory samorządowe 2018

Magdalena Wygoda

KW Stowarzyszenia Nowa Inicjatywa
Magdalena Wygoda

Kandydat do rady miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach

Okręg nr 1
Lista nr 22
Pozycja nr 7
wiek: 32 lata

Jestem absolwentką filologii polskiej specjalności nauczycielskiej na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Od siedmiu lat pracuję w dziale promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach. Zajmuję się realizacją projektów, organizacją spotkań autorskich i innych wydarzeń kulturalnych. Moim głównym zadaniem jest jednak koordynacja działań „Akademii Pięknego Czasu”. Każdego dnia mam przyjemność spotykać się z ludźmi i proponować im ciekawą, dostosowaną do indywidualnych potrzeb, ofertę spędzenia wolnego czasu.

Co sama robię, aby mieć piękny czas? Kocham książki, psy i dobre kino. Bardzo lubię gotować. Polityka mnie nie interesuje. Za to bardzo interesuje mnie działanie na rzecz społeczności lokalnej. Wiem, jak ważne jest przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu osób starszych oraz integracja seniorów z młodym pokoleniem. Obie strony mogą się od siebie bardzo wiele nauczyć.

Co zamierzam zrobić jako radna? Nie chcę niczego obiecywać, bo wyborcze obietnice często nie mają pokrycia. A ja nie lubię rzucać przysłowiowych słów na wiatr. Jedyne, co mogę obiecać, to uwaga, zainteresowanie, gotowość do pomocy i realizacji działań. Każdy, kto mnie zna, wie, że jestem osobą aktywną i nie boję się nowych wyzwań. Mam zamiar sprostać i temu zadaniu.

www.facebook.com/magdalena.wygoda.3