czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wybory samorządowe 2018

Grzegorz Kotowicz

KW Stowarzyszenia Nowa Inicjatywa
Grzegorz Kotowicz

Kandydat do rady powiatu bielskiego

Okręg nr 2
Lista nr 19
Pozycja nr 1
wykształcenie:
- studia magisterskie AWF w Warszawie
- studia podyplomowe SGH w Warszawie
- studia menadżerskie, AGH w Krakowie - Audyt Wewnętrzny i Kontrola Finansowa, UŚ w Katowicach Zarządzanie Zasobami Ludzkimi

Mam 45 lat, urodziłem się w Czechowicach-Dziedzicach i do dnia dzisiejszego mieszkam w moim rodzinnym mieście. Obecnie pracuję jako dyrektor Administracji Zasobów Komunalnych w Czechowicach-Dziedzicach.

W latach 1991-2001 reprezentowałem Czechowice-Dziedzice i Polskę na arenach międzynarodowych i krajowych w kajakarstwie zdobywając między innymi 2 medale olimpijskie, Puchar Świata. Wielokrotnie stawałem na podium Mistrzostw Świata i Europy w Kajakarstwie. Po ukończeniu kariery sportowej pracowałem w Zespole Szkół „Silesia” jako nauczyciel-trener.

Czynnie działałem i działam w organizacjach miejskich i ogólnopolskich takich jak: MKS Czechowice-Dziedzice, SWRiSW „Gwarek”, Polski Komitet Olimpijski, Polski Związek Kajakowy, Stowarzyszenie „Nowa Inicjatywa”.

Poza działalnością sportową mam doświadczenie jako radny Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach w latach 2006-2010 i radny Powiatu Bielskiego w latach 2014-2018, jako członek doradców Ministra Sportu oraz dyrektor COS w Szczyrku i Zakopanem.

Przez ostatnie lata działałem na rzecz Czechowic-Dziedzic, m.in. pomagając przy pozyskiwaniu środków finansowych z MSiT na takie inwestycje jak: stadion piłkarski w Ligocie, stadion lekkoatletyczny w Zabrzegu, zaplecze kajakowe przy „Kopalnioku”. Pracowałem również na rzecz promowania naszego miasta sprowadzając do Czechowic-Dziedzic Ministra Sportu i znanych sportowców.
Od 2014 roku reprezentuję Czechowice-Dziedzice w Radzie Powiatu Bielskiego. Przez 4 lata przewodniczyłem Komisji Promocji, Turystyki i Sportu. W naszej kadencji udało nam się zwiększyć środki na współpracę z organizacjami pozarządowymi o 10%, wspierać wiele inicjatyw sportowych i promocyjnych.

Proszę Was o głos na moją osobę i listy Nowej Inicjatywy. Nasze Miasto musi mieć mocną reprezentację w powiecie, by nie powtórzyły się incydenty z mijającej kadencji takie, jak zamykanie szkół, czy likwidacja zespołu karetki z lekarzem w Czechowicach-Dziedzicach. Dlatego oddajcie głos na ludzi, którzy nie boją się walczyć o interesy swoich mieszkańców i działać na rzecz Czechowic-Dziedzic. Takich ludzi zagwarantują Wam kandydaci Nowej Inicjatywy do Rady Powiatu Bielskiego i Rady Miejskiej. Nasze miasto zasługuje na szkoły na najwyższym poziomie, odpowiednią opiekę zdrowotną i bezpieczeństwo.

www.facebook.com/grzegorz.kotowicz